Освежувач за Воздух – Ivyi

50 ден

Опис

Моќен освежувач за воздух достапен во неколку различни ароми.

Може да се користи во автомобил, во секоја просторија во домот, во канцеларија и.т.н

 

Димензии: 6 х 3cm

 

Додатни информации

Арома

Лаванда, Лимон, Јаболко, Роза

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This