Отварач за Шише (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: CO-39-П Категорија:

Опис

Елегантен, квалитетен отварач за шише (флаша)

Изработен од метал обложен со пластика и прекрасен дизајн.

Со леснотија ќе ги отворите сите шишиња.

Благодарение на вметнатиот отвор, може да го закачите и на вашиот приврзок или да го закачите на закачалка.

Димензии:

Производот е достапен во повеќе бои,  ќе ви биде испратено со боја по случаен избор..

Цената е за еден отварач.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This