Хеланки (Памучни) – Црни

250 ден

Исклучително удобни секојдневни памучни црни хеланки.

Опис

Исклучително удобни секојдневни памучни црни хеланки.

Хеланките се меки, пријатни за кожата и се со универзална стандардна големина.

Произведено во Македонија.

 

Хеланките се достапни во црна, кафеава, сива и тегет боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This