20 %
Заштеда 60 ден

Папка за Диплење

300 ден 240 ден

Револуционерна, исклучително практична табла за диплење детска облека.

На залиха

Опис

Револуционерна папка/табла за диплење облека, изработена од високо квалитетна пластика.

Диплењето никогаш не било полесно, кошулите, маиците панталоните, блузите…. ќе ги здиплите за само неколку секунди. Отсега сите маици и кошули на вашите деца ќе ви бидат здиплени за само неколку минути.

Не чекајте и нарачајте ја оваа револуционерна алатка која ќе ја користите во годините што доаѓаат, заштедете време, пари и нерви….

 

Оваа револуционерна алтка е достапна во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This