Аркопал Чинија за предјадење или десерт (20 см)

119 ден

Парма луксен десерт

Нема на залиха

Опис

Аркопална чинија со елегантна декорација за служење на предјадење или десерт со дијаметар 20 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал Чинија за предјадење или десерт (20 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This