Аркопал плитка чинија (31см)

209 ден

Парма плитка чинија.

Опис

Аркопална чинија за служење на главно јадење со дијаметар 31 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал плитка чинија (31см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This