ПА22,5

Аркопал Чинија за Супа (22.5 см)

99 ден

Парма тањир за супа

Опис на Производот

Аркопална чинија за служење на супа со дијаметар 22.5 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Аркопал Чинија за Супа (22.5 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest