Патисерија со Капак

1450 ден

Патисерија со капак изработена од бамбус, порцелан и стакло.

Опис

Патисерија со капак, за чување колачи, пецива, кашкавал и друга храна без да се суши истата.

Постолјето е изработено од бамбус со вметнат порцелан декорирано со прекрасен дезен, а капакот е изработен од стакло.

Воедно постољето без капакот може да се користи и како чинија за сервирање на торти и сите видови храна.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии:
Дијаметар 25 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×