Патисерија со Капак

650 ден

Стаклена Патисерија со капак за служење и сервирање.

Опис

Стаклена Патисерија со капак, за чување колачи, пецива и друга храна без да се суши истата.
Воедно постољето без капакот може да се користи за сервирање торти и сите видови храна.

Димензии:
Дијаметар 32.2 см
Висина 15.3 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×