Патисерија со Капак

880 ден

Стаклена Патисеријана постамент со капак за служење и сервирање.

Опис

Стаклена Патисерија на постамент со капак, за чување колачи, пецива и друга храна без да се суши истата.
Воедно постољето без капакот може да се користи за сервирање торти и сите видови храна.
Димензии:
Дијаметар 32 см
Висина 26 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×