Патосник (60×40см)

210 ден

Прекрасен мек патосник со живописен дезен.

Нема на залиха

Шифра: 40*60-1-сиво-бело Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Практичен патосник со прекрасен живописен дезен.

Изработен е од дебел мек текстил, може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 60 х 40 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×