Патосник (60×40см)

280 ден

Ултра практичен високо квалитетен гумен патосник.

Шифра: 40х60-сина Категории: , Ознаки: ,

Опис

Практичен – квалитетен гумен патосник со стотици реси и натпис WELCOME.

Изработен е од високо квалитетна гума , може да го поставите каде и да сакате..

Димензии 60 х 40 см

 

Патосникот во основа е со црна боја, а врвовите на ресите се достапни во следните бои: Кафеава, Зелена, Бела и Плава.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Патосник (60×40см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This