20 %
Заштеда 60 ден

Пенкала со Сјаен Гел

300 ден 240 ден

Сет од 12 пенкала со сјаен гел и арома на овошје.

На залиха

Опис

Покрај трчањето, боењето, шарањето и цртањето е една од омилените активности на најмалите.

Еве решение кое ќе донесе часови забава во вашиот дом.

Овие прекрасни пенкала со сјаен гел и арома на овошје се одлична забава за децата, а богами и за возрасните!

Одлични се за сјајни дизајни, потписи и цртежи.

Во пакувањето има 12 пенкала со 12 ралични сјајни бои.

Производот доаѓа и во прикладно трговкско пакување – идалено за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This