Пепеларник – Инокс

140 ден

Пепеларник изработен од инокс со три лежишта за цигари.

Шифра: Б23 Категории: , , , Ознака:

Опис

Пепеларник изработен од инокс.

Високо квалитетна изработка, достапен во сребрена боја.

Практичен за одржување, со 3 лежишта за цигари.

 

Димензии: 10 x 3cm

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This