Пепеларник – Инокс

170 ден

Пепеларник изработен од инокс со три лежишта за цигари.

Нема на залиха

Опис

Пепеларник изработен од инокс.

Високо квалитетна изработка, достапен во сребрена боја.

Практичен за одржување, со 3 лежишта за цигари.

 

Димензии: 10 x 3cm

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This