Плакар – Pink

2550 ден

Ултра практичен – состави сам – преносен плакар – гардеробер – организатор.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен – состави сам – преносен плакар – гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен лесен дизајн, сетот се состои од панели кои имаат челична конструкција и обвиткани се со специјална фолија од АБС пластика, благодарение на иновативната технологија истите се склопуваат се додека не дојдете до посакуваната форма.

Сите сетови се компатибилни едни со други, така може да нарачате 2 или повеќе сета и да си составите и поголем или неколку помали плакари, по желба и потреба.

Едноставно кажано овој иновативен произод покрај што добро изгледа и лесно се вклопува во секоја просторија, е и најефтина солуција за чување и складирање на вашата облека и реквизити.

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.

Димензии кога е составен:
Висина 146 см
Должина 76 см
Ширина 47 см

 

Плакарот е достапен во Виолетова, Розева, Плава и Зелена боја.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This