Бакалитни држачи

Пластичен држач

Во моментов производот го нема на залиха.

Шифра: 7142-2 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Бакалитни држачи за чинии достапни во две димензии

20см

23см

Додатни информации

Големина

20см, 23см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×