Пластична кутија со вакум капак (1.1л)

255 ден

Пластична кутија.

Шифра: 7005 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Пластична кутија со вакум капак, погодна за чување тврди плодови, тестенини и зрнести производи.

Капацитет 1.1 литри

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Пластична кутија со вакум капак (1.1л)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This