Пластична кутија со вакум капак (1.7л)

265 ден

Пластична кутија за храна.

Шифра: 6316 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Пластична кутија со вакум капак, погодна за чување тврди плодови, тестенини и зрнести производи.

Капацитет 1.7 литри

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Пластична кутија со вакум капак (1.7л)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This