Дрвена корпа (25 см)

115 ден

Дрвена плетена корпа

Шифра: Ц50 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Дрвена плетена корпа во форма на круг.
Димензии: 25 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×