Овална плетена корпа (повеќе големини)

69 ден89 ден

Исчисти
Шифра: 274 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Плетена овална корпа достапна во  три големини

Димензии:

Мала – 15х21 см

Средна – 22х18.5 см

Голема – 24х20 см

 

Додатни информации

Големина

Голема, Средна, Мала

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×