Мече – Плиш (50x35x20см)

570 ден

Мече изработено од плиш со златна машна.

Нема на залиха

Опис

Плишано мече со златна машна.
Димензии: 50 x 35 x 20 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×