5

Подвижно Постолје (80×80см)

1045 ден

Мултинаменскo прилагодливо постолје со тркала.

Нема на залиха

Опис

Иновативен и исклучително практичен мулти-наменски производ за кој ќе се прашувате како сте функционирале без него. Кој благодарение на мобилноста со вградените тркалца може да ја користите и воопшто во било кој дел од домот.

Сега со леснотија ќе ги помрднете вашите фрижидер, перална или друга покуќнина од едно на друго место, и без мака ќе го исчистите подот кога ќе дојде време за чистење. .

 

Изработен од високо квалитетни челик во комбинација ABS материјали кои гарантираат за квалитетот и издржливоста на производот.

Носивоста на постолјето е 128kg со тоа го прави прикладен за сите домашни уреди.

Не мора да се грижите дали постолјето ќе одговара, благодарение на приспособливиот дизајн, има прилагодлива должина на постолјето од 50cm до 80cm.

Едноставно за монтирање и приспособување.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This