40 %
Заштеда 100 ден

Полнач за во Автомобил (Dual USB)

250 ден 150 ден

Универзален двоен полнач – напојувач за мобилни и гаџети во вашиот автомобил.

Опис

Ултра практичен двоен полнач – напојувач за во автомобил кој го приклучувате на местото на запалката.

Благодарение на иновативниот дизајн на уредот може да приклучите два уреди УСБ истовремено.

Идеално за полнење на вашите смартфони или напојување на гаџетите како таблетот уредот за навигација, итн..

 

 • Карактеристики и Погодности:
 • Dual USB interface
 • Напојување: DC12-24V
 • ЛЕД индикатор
 • SMART CHIP
 • Multiple overload protection
 • Auto Power OFF
 • Материјал: Алуминиум + АБС Пластика
 • Оперативна температура : <40°C
 • Ефикасност: ≥85%
 • Стабилност: ±5%

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×