25

Поправач на Мебел

585 ден

Иновативен сет за обновување на мебел  со кој брзо ќе ги поправите вашите расипани фотелји, софи или кревети.

На залиха

Опис

Овој иновативен сет за поправање те обновување на мебел може брзо да ги поправи вашите расипани фотелји, софи или кревети.

Со него може да заштедите пари и да го зачувате вашиот омилен мебел,а сепак да може да биде корисен и употреблив.

Фотелјата, софата или креветот кои пропаѓаат најчесто се неудобени, но со овој обновувач веднаш ќе добиете одлични резултати, така што со помош на него тие повторно ќе бидат удобени.

Зошто да ја фрлите вашата омилена фотелја или пак вашиот омилен кревет, диван и слично, кога можете со помош на овој обновувач да ви бидат повторно удобни.

Лесно се мести, не ви требаат дополнителни алати а резултатите се веднаш видливи.

Сетот се состои од 6 панели кои се спојуваат и со нив се подигат душекот и не пропаѓа. Дизајнирани се да издржат и голема тежина.

Димензија на секој панел поединечно 48.5 x 10 см

Производот доаѓа и во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This