Порцеланска Чинија (26см)

180 ден

Десертна порцеланска чинија со рељефна декорација.

Нема на залиха

Опис

Порцеланска, мултинаменска десертна чинија со прекрасна рељефна декорација.

Дијаметар: 26,5 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This