Порцеланска чинија за сервирање (28×4см)

295 ден

Порцеланска чинија за сервирање со рачка за пренесување

Нема на залиха

Опис

Мултинаменска и исклучително практична чинија за сервирање со 5комори и рачка.

Стилски дизајнирана во форма на цвет, чинијата плени со својата убавина.

Димензии

Должина – Дијаметар: 28 см
Висина без рачка: 4 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Порцеланска чинија за сервирање (28×4см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This