Порцеланска чинија за серврвирање (24см)

410 ден

Порцеланска чинија за сервирање со рачка за пренесување

Опис

Мулти практична порцеланска чинија за сервирање со 4 комори и рачка.

Прекрасно стилизирани, едноставно плени со својата убавина, ќе ја користите повторно и повторно.

Димензии
Дијаметар: 24 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This