Порцелански Филџани (сет 6)

1150 ден

Модерен порцелански сервис за кафе.

Опис

Сет од 6 модерни мали порцелански филџани + 6 тацни.

Прекрасно декорирани со ергономски дизајн, тацните се поголеми за разлика од обичните, така да освен филџанот може да сервирате и колаче, локум или мала чоколада.

Сетот доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за подарок.

Димензии на пакувањето 42 x 17 x 8 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This