Порцелански Филџани (сет 6)

1100 ден

Модерен порцелански сервис за кафе.

Опис

Сет од 6 модерни порцелански филџани + 6 тацни.

Прекрасно декорирани со ергономски дизајн, тацните се поголеми за разлика од обичните, така да освен филџанот може да сервирате и колаче, локум или мала чоколада.

Капацитет 200 цц

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Порцелански Филџани (сет 6)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This