Порцелански Садови за Сервирање (сет3)

310 ден

Сет од 3 мултипрактични садови за сервирање со рељефна декорација.

Опис

Сет од три мултипрактични порцелански садови за сервирање декорирани со прекрасен рељеф на краевите.

Сетот доаѓа во прекрасно проѕирно трговско пакување од флекси пластика.

Димензии на секој сад поединечно:
Ширина и Должина 11 x 15 см
Висина 4 см

Димензии на пакувањето:
Ширина и Должина 34 x 15 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Порцелански Садови за Сервирање (сет3)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This