Порцелански Здели со Вакум Капак (сет 3)

350 ден

Сет од 3 прекрасни порцелански здели со вакум капак.

Опис

Сет од три порцелански здели со вакум капак, декорирани со прекрасен нежен дезен. Кога не се користат заземаат многу малку простор бидејќи ги собира една во друга.

Димензии на најголемата здела:
Дијаметар 16 см
Висина 8 см

Димензии на средната здела:
Дијаметар 13 см
Висина 7 см

Димензии на помалата здела:
Дијаметар 10 см
Висина 6 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×