Преносен Ладилник – Bravo 25

1490 ден

Ултра практична кутија – ладилник со рачка, идеална за пикник, плажа, екскурзии, итн…

Опис

Високо квалитетен преносен ладилник со рачка, дизајниран со оптимален сооднос помеѓу просторот за ладење и изолација.

Идеално за пикник, плажа, патување, излети, екскурзии, итн…

Во ладилникот може да додадете еден или два Полнежи за Ладилник, со што храната ќе остане ладна во текот на целиот ден (оптимално до 14 часа) и при највисоки надворешни температури.

 

Произведено во Италија, ѕидовите се изработени од полипропилен со полнеж (изолација) од експандиран полисирен, квалитетно и нетоксично идеално за складирање храна – ЕУ сертифицирано.

Спецификации:
Капацитет 22.5 литри
Димензии: 38x25x38 см
Тежина 1.96 Кг

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Преносен Ладилник – Bravo 25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This