Приказни за Принцезите

520 ден

Прекрасна локализирана сликовница со повеќе приказни за Принцези.

Опис

Прекрасна локализирана сликовница со повеќе приказни од програмата на Просветно Дело.

Најубави приказни за ПРИНЦЕЗИТЕ:

  • Пепелашка
  • Принцот и Принцезата,
  • Заспаната Убавица

 

Прекрасни приказни од волшебниот свет на фантазијата, со принцови и принцези, самовили и замоци.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This