20 %
Заштеда 15 ден

Приврзок

75 ден 60 ден

 

Ултра практичен  привозок со кожна рачка.

Опис

Високо квалитетен приврзок изработен од нерѓосувачки челик со кожна рачка.

Идеален за организација и чување на вашите клучеви.

 

Привзокот е достапен во повеќе бои и комбинации на бои.

Доколку имате преференца за боја, напишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Димензии:

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This