Ракавици (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: JT-93-П Категорија:

Опис

Исклучително практични платнени ракавици со гумирани апликации на дланките и прстите.

Идеални за работа и чистење со леснотија и задоволство.

Ракакваиците се исклучително пријатни за носење, одлично заштитуваат, а може и да се перат.

Ќе ги користите при најразни работи и активности, без да ви се појавуваат пликови на рацете од работа.

Погодни се и за домот, а погодни и се за во автомобилот. Треба секогаш да си имате по еден пар при рака, не знаете за што и кога може да ви се најдат.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка за да ви пратиме во зависност од достапноста. Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за еден пар ракавици (лева и десна)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This