Рамка за Фото (36×26см)

270 ден

Комбинирана рамка за 2 фотографии со срце.

Шифра: Л031 Категории: , , Ознаки: ,

Опис

Прекрасна комбинирана рамка за вљубени стилизирана како ликови со срце во средината.

Димензии:
Ширина 26 см
Висина 36 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This