Рамка за слика (15х20)

209 ден

Рамка за слика

Шифра: 610-1520 Категории: , Ознаки: , , ,

Опис

Рамка за слики обложена со еко кожа.

Димензии 15 х 20 см

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×