Рамка за Фото (40×30см)

210 ден

Комбинирана рамка со штипки за повеќе фотографии.

Нема на залиха

Шифра: 3040-1старо Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Комбинирана, модерна, рамка за повеќе фотографии кои се прикачуваат на уникатен начин со штипки.
Прекрасна, исклучително практична, позадината е изработена од печатено платно, на кое тематски како композиција со помош на штипките може да ги прикачите омилените фотографии.

Димензии
Ширина: 30 см
Висина: 40 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×