Рамка за Фото (Повеќе големини)

70 ден140 ден

Прекрасни рамки за фотографии достапни во повеќе величини.

Исчисти
Шифра: 5Д- Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Рамки за фотографии со различни големини.

9 х 13 см- 70 денари
10 х 15 см- 80 денари
13 x 18 см- 90 денари
15 х 20 см- 105 денари
20 х 25 см- 125 денари
21 х 30 см (A4)- 140 денари

Забелешка, димензиите се однесуваат на фотографиите што треба да бидат врамени, вкупните димензии на рамките се поголеми.

Додатни информации

Величина

9 х 13 см, 10 х 15 см, 13 x 18 см, 15 х 20 см, 20 х 25 см, 21 х 30 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This