40 %
Заштеда 1000 ден

Релаксатор – iBaby Rainforest

2495 ден 1495 ден

Квалитетен релаксатор со прекрасен стилизиран со дезен инспириран флора и фауна од џунгла

Нема на залиха

Опис

Квалитетен релаксатор со прекрасен дезен и висечки играчки стилизиран како дождовна шума.

Релаксаторот исклучително лесно се склопува и расклопува и доаѓа во луксузно пакување (идеално за подарок), има модус да вибрира со што се смирува детето. Може и да лула и да биде статичен, одлично за хранење на детето.

Додатокот со висечки играчки е одличен за занимавање на детето и развој на моториката како и координацијата на рацете со очите. Навлаката е од специјален хипоалергенски материјал, лесно се вади и може да се пере во машина.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Безбедно и комфорно
 • Смирувачки нежни вибрации
 • Ергономско седиште/легло
 • Висечки играчки со ѕвечки
 • Овозможува развој на моториката и координацијата на рацете со очите
 • Живописни дезени со светли бои, одлично за визуелниот развој
 • Безбедносен ремен со 3 точки
 • Носивост 11.3 Кг.
 • Навлака која може се пере во машина.
 • Сертифицирано

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

Димензии:

 • Висина 61 см
 • Ширина 49 см
 • Должина 51 см

Димензии на пакувањето 44 x 42.5 x 9 см

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×