15 %
Заштеда 45 ден

Ремен за Влечење

250 ден

Издржлив, флуоросцентен, еластичен ремен за влечење автомобили. Задолжителен аксесоар за сите учесници во сообраќајот.

На залиха

Опис

Понекогаш кога најмалку очекуваме се случува несакана ситуација да останеме на сред пат. И нема друго или шлеп служба која ќе ве одере, или викате пријател и да ве извлече со ремен.

Благодарение на овој квалитетен, издржлив, еластичен, флуоросцентен рефлективен, ремен за влечење.

Без проблем ќе го префрлите вашиот дефектен автомобил од патот до автомеханичарот.

Ременот е изработен од високо квалитетен најлонски материјал (дијаметар 35mm), еластичен и е пријатен за контрола на возилото, бидејќи нема нагло да доаѓа до влечење.

На двата краја има челични куки кои лесно се поставуваат и вадат.

Флуоросцентен е, така да и ноќе ќе ве забележат другите учесници во сообраќајот.

Ременот има капацитет на влечење од 3 тона, долг е 4 метри, а широк 5см.

Производот доаѓа во блистер трговско пакување во боја.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This