Сад за Миење Чаши (вакум)

1100 ден

Пластичен сад со вградени четки и вакум држачи, за миење чаши.

Шифра: 0086 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Пластичен сад со вградени четки и вакум држачи на дното, за миење чаши.

Димензии:
Висина: 21 см
Дијаметар: 15 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×