Кибла – Инокс (13см)

235 ден

Иноксна кибла идеална за мраз и ладење шише.

Опис

Кибла изработена од високо квалитетен инокс 18-10.

Димензии:

  • Висина 13 см
  • Дијаметар 14 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кибла – Инокс (13см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This