Сад за мраз со штипка (сет 2)

275 ден

Сад за мраз.со штипка и рачка.

Нема на залиха

Опис

Сет стаклен сад за мраз со пластична штипка.и дршка.

 

Спецификации:

  • h: 130 mm. 5”
  • t: 149 mm. 5 3/4”

1 коментар за Сад за мраз со штипка (сет 2)

  1. Letka Mitkova

    Ubavo vpecatlivo a i korisno

Коментирај

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This