Сет за играње Доктор – Little Doctor

1780 ден

Голем сет за имагинативна игра доктори.

Опис

Огромен сет со алатки за сите мали доктори и докторки.
Сетот доаѓа со 40 различни медицински реквизити,

Идеално за имагинативна игра и запознавање на децата со основните медицински инструменти.

Оваа играчка е исклучително лесна и за склопување, може дури и детето само да ја склопи (со мала помош), како увертира за продуктивната игра.

 

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Сет за играње Доктор – Little Doctor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This