30 %
Заштеда 165 ден

Сет за играње – Риболов

550 ден 385 ден

Сет за риболов на батерии со вртлив базен полн со риби.

На залиха

Опис

Рибарски сет на батерии со 4 полни ротирачки базени со риби.

Откако ќе ја вклучите играчката, базените започнуваат да се вртат и благодарение на специјалниот механизам рибите си ги отвараат и затвараат устите и истите треба да се уловат со тајминг.

Прекрасна играчка за забава на целото семејство, може да се игра и соло и во дует и во квартет (натпреварувајќи се кој ќе улови повеќе риби), одлична забава за целото семејство

Сетот се состои од: главна единица со 4 вртливи базени, 4 трски за ловење и дузина риби.

Ова е одлична играчка за социјализација, забава, како и развој на рефлексите, моториката и когнитивните вештини, посебно координација на рацете со очите.

Работи на обични АА батерии кои не се вклучени во сетот.

Димензии:

Доаѓа во прикладно трговско пакување што го прави и идеално за подарок.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This