Сет за подарок (20×15см) Повеќе бои

365 ден

Сет за подарок составен од џебно огледало, пенкало и прибор за маникир.

Исчисти

Опис

Сет за подарок кој се состои од:

Џебно огледалце во форма на срце

Пенкало

Прибор за маникир

 

Димензии на сетот 20 x 15см

Додатни информации

Боја

Розева, Виолетова

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×