Алатка за торта

125 ден

Исчисти
Шифра: ХБ32 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Пластичен сет за торта достапен во повеќе бои

Додатни информации

Боја

Портокалова, Темно-Црвена, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×