Алатка за торта

Во моментов производот го нема на залиха.

Опис

Пластичен сет за торта достапен во повеќе бои

Додатни информации

Боја

Портокалова, Темно-Црвена, Зелена

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This