Закачалки – Сет 2 (8×8 см) Повеќе дезени

50 ден

Сет закачалки

Исчисти

Опис

Сет од две закачаки достапни во повеќе дезени.

Димензии: 8×8 см

Додатни информации

Дезен

Јаболко, Круша, Банана

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This