Шише за Масло и Оцет (20см)

190 ден

Стаклено шише за зејтин или оцет.

Опис

Практично шише наменето за дозирање зејтин или оцет. Изработено е од стакло, со метален затварач на врвот.

Димензии:
Висина: 20см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This